Klimatyzacja

Firma Tech-Dom Zajmuje się profesjonalnym Doborem i Montażem Klimatyzacji Do Twego Domu, Firmy czy Biura. Dzięki szerokiemu wachlarzu usług zapewniamy montaże przeglądy i serwis klimatyzacji. Mocno rozbudowana flota samochodowa pozwala nam na szybką reakcję i naprawy na miejscu na terenie całego Podkarpacia i nie tylko.

Klimatyzatory montowane przez naszą firmę posiadają 5 Letnią Gwarancję !!!

Whirlpool_AMD_3551       130924025046_655947392

Spray_Wpro_400ml

 

 

Nasza firma używa tylko i wyłącznie profesjonalne środki czystości. Dzięki nim i narzędziom najwyższej jakości zapewniamy Państwu przeglądy urządzeń na najwyższym poziomie.

Już po roku użytkowania klimatyzacja wymaga czyszczenia gdyż nieczyszczone środkami chemicznymi Filtry powietrza rozwiewają wokół roztocza, grzyb , kurz i bakterie

before-after-washable-filters

 

Nasza Firma Poleca Klimatyzatory firmy Whirpool – Technologia inwerterowa 360° w klimatyzatorach firmy Whirlpool to maksymalna wydajność i doskonała funkcjonalność urządzenia.

Utrzymanie nastawionej temperatury z większą dokładnością niż tradycyjne klimatyzatory. Znacznie szybsze osiąganie żądanej temperatury. Poprawa wydajności energetycznej oraz bardzo cicha praca, by zapewnić pełen komfort i wygodę.

 

KATALOG PRODUKTÓW

192x270-images-stories-wh2013-klimatyzacja-2013

Ze względu na różnorodność miejsc instalacyjnych i możliwości negocjacyjne klientów ceny urządzeń jak i serwisu przygotowywane są indywidualnie.

W razie zainteresowania dzwoń i pozwól nam umówić się z tobą na spotkanie

 

+48 668 640 263

Share Button